Mediterraneum
jest organizatorem
pielgrzymek
działającym
od 1991 roku.
Zezwolenie
nr 01/99
Wydane przez
Wojewodę
Wielkopolskiego

Mieścimy się w centrum Poznania
przy ul. Paderewskiego 8 (budynek Bazaru).

Jesteśmy członkiem Wielkopolskiej Izby Turystycznej od 1992 roku.
Posiadamy koncesję organizatora turystyki wydaną przez Wojewodę Wielkopolskiego nr 001/99 oraz gwarancję turystyczną w Signal Iduna Polska, Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. Nasi turyści ubezpieczeni są w zakresie kosztów leczenia do 15.000 euro, NW oraz bagażu.

Nasza obecność w życiu kościoła to organizacja pielgrzymek, a także działalność charytatywna (festyny parafialne, konkursy wiedzy religijnej).
Byliśmy organizatorem pielgrzymek w ramach Archidiecezji Poznańskiej w Roku Wielkiego Jubileuszu , na Kanonizację Bł. Urszuli Ledóchowskiej w maju 2003 r., na pogrzeb Ojca Świętego Jana Pawła II w kwietniu 2005 r., na Beatyfikację Ojca Świętego Jana Pawła II w maju 2011 r. oraz na Kanonizację Bł. Jana Pawła II w kwietniu 2014 r.

Biuro Pielgrzymkowe Mediterraneum jest partnerem wielu polskich parafii, dekanatów wspomagając organizację wyjazdów pielgrzymkowych.
Gwarantujemy wysoką jakość prezentowanej oferty pielgrzymkowej, ciekawe programy i profesjonalną obsługę. Warto zaznaczyć, że programy zawarte na naszej stronie internetowej to tylko propozycje, zachęcamy do kontaktu w celu zindywidualizowania oferty oraz wyceny.
Ostateczny kształt wyjazdu i termin dostosowujemy zawsze do oczekiwań uczestników i organizatorów.

Zapraszamy serdecznie
na pielgrzymkowe szlaki.